INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Oferta LO Trzcianka

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty informujemy, że rekrutacja do naszego liceum odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie wypełnionego druku podania wraz zał. nr 1 w formie skanu bądź zdjęcia na adres: rekrutacja.lotka@gmail.com (po otrzymaniu wiadomości od Państwa, prześlemy informację zwrotną).

Profile w LO Trzcianka

Jakie mamy atuty i co nas wyróżnia?


• Od lat nasi wychowankowie uzyskują na maturze bardzo dobre wyniki. Uczniowie odnoszą też sukcesy w wielu konkursach, grach, projektach i olimpiadach, zwykle zajmując w nich czołowe miejsca.

• Dysponujemy bardzo dobrą, bogatą i nowoczesną bazą dydaktyczną oraz doskonale przygotowaną kadrą - większość nauczycieli to egzaminatorzy maturalni z wieloletnim doświadczeniem. Mamy dostęp do hali widowiskowo-sportowej. Szkoła jest bezpieczna i panuje w niej dobra atmosfera.

• Mamy interesujące propozycje dla ludzi aktywnych i utalentowanych (m.in. Szkolne Koło Wolontariatu, Koło Językowe, zajęcia i wyjazdy na zawody sportowe, Koło Artystyczne). Organizujemy wymianę międzynarodową, nasi uczniowie co roku jeżdżą na obóz narciarski. Mamy w ofercie konkurs fotograficzny, powiatowe konkursy przedmiotowe, a także happeningi i imprezy kulturalne..

• Jesteśmy szkołą z ponad 70-letnią tradycją, wychowaliśmy wielu ambitnych, kreatywnych ludzi o różnorodnych talentach, którzy odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. Nasi absolwenci studiowali i studiują na prestiżowych uczelniach w całym kraju i za granicami Polski.


Do wakacji:

Trwają wakacje

Galeria filmów

stat4u