INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Szachach Drużynowych

W sobotę 7 grudnia 2019 r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance wraz z opiekunem panią Magdaleną Bachmatiuk pojechali do Konina na finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Szachach Drużynowych. W turnieju brały udział reprezentanci szkół z całego województwa wielkopolskiego, którzy zwyciężyli lub zajęli drugie miejsce w swoim powiecie.
Do finału zakwalifikowały się 34 drużyny. Turniej był rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 15 minut dla każdego zawodnika. O kolejności decydowała ilość zdobytych punktów. Nasi uczniowie w składzie : Aleksandra Giernalczyk, Remigiusz Borynik, Michał Rakowski i Adrian Rzucidło, po ambitnej walce, zajęli ostatecznie 26 miejsce.