INFORMACJE

PRZEDMIOTY

Rewelacyjna gra szczypiornistów

Dnia 20 stycznia 2018 roku odbył się mecz piłki ręcznej pomiędzy reprezentacjami LO Trzcianka i Miasta Człopy . Wydarzenie to miało miejsce w Hali Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu. Szkołę reprezentowali: Makucki Mikołaj, Adrych Hubert , Barczak Wojciech, Banasiak Jakub, Gajewski Daniel (bramkarz), Koźlarek Jan, Chałabis Jan, Jankowski Daniel, Ratajczak Marcin, Czupryński Jan, Zyśk Dominik, Kilian Szymon (absolwent) . Przez pierwszą połowę meczu prowadzili nasi reprezentanci ,jednak gospodarze zaczęli odzyskiwać wcześniej utracone punkty i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 18-19 dla naszych zawodników. W drugiej odsłonie meczu przewaga wzrosła do pięciu punktów, co spowodowało brak koncentracji. Szybko traciliśmy bramki i w tym momencie nastąpiła seria zmian, która pomogła przeorganizować grę w obronnie. Uczniowie naszego liceum stawiali skuteczny opór i na koniec pojedynku wynikiem 28 :26 zakończyli spotkanie . Mecz, który przebiegał w przyjaznej atmosferze dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy organizatorom turnieju za zaproszenie.